| Maxim96 a întrebat:

Ce exercitii as putea face ca sa slabesc la picioare. Vreau sa am picioare mai subtiri un pic.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu astea le fac http://www.studentie.ro/......9-a-126364

7 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu slabesti de unde vrei tu, slabesti uniform de peste tot. poti sa alergi o luna, cu un regim decent, si apoi poti sa ti le tonifiezi cu fandari, geno,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genoflexiuni, alergari.

| Buresbista123 a răspuns:

Geno cardio runin ceva de gen si swim

| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Depinde de ca varsa ai si ce greutate ai, asa as putea sa iti dau ura de slabire dukan si poti sa faci prin casa mers fandat cu mainile la spate Bafta!

| 이채린 a răspuns:

Alearga!

| LauR95 a răspuns:

Genoflexiuni!

| TotEo a răspuns:

Genofleiuni