| sweetys a întrebat:

Ce exercitii fizice pot sa fac acasa pentru stimularea circulatiei periferice. Am fost la medic si mi-a zis sa fac sport, fiindca nu are rost sa ma indop cu pastile

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Bicicleta: minim 10 km pe zi
Alergat: minim 1 km pe zi
Mers la sala: minim 1/2 ore pe zi.
Astea imi plac mie. Tu poti gasi alte sporturi care sa iti placa. Ideea e sa faci miscare atit cit sa simti la sfarsit ca ai facut miscare, ca nu ai glumit in sensul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitii bioenergetice (bioenergetics exercise) cauta pe internet.