| vlad1398 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru a-mi lucra pectoralii? As vrea exercitii cu efect rapid! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Salut.Fa aceste exercitii, sunt eficiente!
http://www.youtube.com/......p?/results
Sunt multe aici, deci ai de unde sa te ei.Fa si flotari pentru ca sunt foarte bune, multi dintre oamenii care isi doresc sa au pectorali perfecti fac flotari
Bafta!

| tinaHd a răspuns:

Flotari si mult alergat in fiecare zi vreo 2 ore si cel mai bine sa te duci la sala:*:*

| Shiver a răspuns:

Tractiuni, flotari si cam atat dar dupa astea o sa ai febra musculara si iti va trece cu masaj si ceai cu lamaie

| Adelin_5699 a răspuns:

Abdomene straight face

| urbanPK a răspuns:

Incerca sa faci foarte multe flotarii (dar nu le fa repede)incerca sa le faci in 20-30 de secunde si dupa 7 zile(in care sa lucrezi mereu vreo 30-40 flotarii o sa vezi o diferenta foarte mare bafta! FundItZZzza?