| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi recomandati sa fac sa slabesc doar in zona abdomenului?

Răspuns Câştigător
| andreeamihele a răspuns:

Evita elimentele procesate, mancarea prajita, fast-food-ul si produsele de patiserie cu faina alba.Arde grasimi si calorii prin exercitii cardio timp de 45-60 minute, cel putin de 3 ori pe saptamana. Evita consumul de glucide cu asimilare rapida dupa ora 18:00, deoarece acestea nu constituie decat centimetri suplimentari de grasime care vor spori circumferinta zonei tale abdominale.
Poti alege orice, de la alergat, inot pana la mers pe bicicleta sau plimbari in ritm alert. Defierenta o vei vedea deja dupa 2 saptamani.

5 răspunsuri:
| comansorin a răspuns:

Abdomene

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu poti slăbi într-un singur loc, mai ales că trebuie să scapi de acei numiţi "colăcei" ...Nu e un muşchi pe care îl poţi lucra. Deci trebuie să lucrezi tot corpul, altfel nu apar rezultate.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Mult sex

| Gesara a răspuns:

Adica sa ai abdomen plat?
Uite aici un link care sper sa te ajute:http://www.youtube.com/watch?v=6zxtubzHEgI.
Pupici! :p

| selenagomezz a răspuns:

Abdomene,sala!