| Soarecul1234 a întrebat:

Ce muschi trebuie antrenati si ce fel de exercitii trebuie sa fac pentru a alerga mai tare si a suta mai puternic la fotbal? FUNDAA!

2 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Plimbare de la 6:00 dimineata pana la 9:00 sau 10:00 sa alergi incet, in acest timp sa faci activitati cat timp e aer curat si rece.

| Pacquiao a răspuns:

Muschii picioarelor si ai abdomenului.Pentru picioare fai genoflexiuni foarte multe, alearga cat mai mult, mai ales dimineata cand e aerul rece happy Pentru abdomen fai abdomene si bricege.Bricegele sunt tot un fel de abdomene doar ca sunt mai grele, oarecum.Cauta pe net sa vezi cum se fac bricegele happy Scrii bricege si dai pe videoclip. Bafta! Funda, daca te-am ajutat! happy Numai bine! happy