| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Ce parere aveti de Barcelona 0-0 Sevilla si de penalty-ul ratat de Messi in minutul 94? Credeti ca Barca merita sa castige?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Am vazut meciul.Au jucat bine dar Sevilla s-a aparat foarte bine.Ba chiar cred ca era minutul 96.Adevarat ghinion pentru ei.A fost doar un meci.I-a depasit Real cu 1 punct si se anunta un duel interesant pentru titlu. Sper ca pe Messi sa nu il afecteze aceasta ratare; este profesionist adevarat si va trece peste asta cu siguranta.

4 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

FC Barca is penali, bine ca n`or dat nici`un gol. \dancing oh go on Real`u is mai buni love struck. mai ales ca`l au pe CR

| Ecou a răspuns (pentru Alrawan):

"lol"

| Alrawan a răspuns (pentru Ecou):

? O.o
*majusculeee*

| Luci009 a răspuns:

Nu merita, va castiga.
fundita?