| Kidd_Impossible_1986 a întrebat:

Ce parere aveti de bicicleta bmx jumper de la dhs, e buna, sa mi-o cumpar, si daca da la ce pret din magazin

4 răspunsuri:
| AleDia a răspuns:

Da este buna.Costa 500 lei. Uite aici un site: http://www.shopmania.ro/q-dhs-jumper

| Kidd_Impossible_1986 explică (pentru AleDia):

Mersii, da ce parere ai daca mias luao din europa, sau dragonul rosu? ar fi buna?

| TzZaCKe a răspuns:

E destul de buna dar daca vrei sa sari cu ea tiar trebuii una cu cauciucurile mai groase un pic si in magazine se gaseste de la 300 in sus

| Kidd_Impossible_1986 explică (pentru TzZaCKe):

Da,da nu model 2013, ca aia are rotzile ca la bicla normala, stiu ce zici, ca nici mie nu imi place cu rotzile subtziri, eu vreau mai mult sa o folosesc la freestyle