| Mihai87 a întrebat:

Ce parere aveti de Judd Trump? In 2008 era asa frumusel si era si un baiat la locul lui! Azi dupa ce ca e urat mai are si figuri in cap!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce aspecte bizare în legătură cu nişte jucători de snooker. laughing

| victor333 a răspuns:

Nu stiu putin imi pasa de figurile lui cand e la masa joaca bine in rest nu stiu singurul jucator care mie mi a placut a fost paul hunter!

| Mihai87 explică (pentru victor333):

Care ti-a placut fizic?

| victor333 a răspuns (pentru Mihai87):

Fizic? nici unul in mod special nu e concurs de culturism nu s gay ca sa zic ca ala ma atrage ori ba

| Mihai87 explică (pentru victor333):

Nici eu nu-s gay dar Hunter era frumusel, nu-i de mirare ca avea multe admiratoare! Pacat de el!

| DianaBriscan a răspuns:

Ai dreptate!