| Iulian03 a întrebat:

Ce parere aveti de meciul de acum(Germania-Argentina 1-0 pentru Germania)?

Răspuns Câştigător
| Bonelush42O a răspuns:

A fost un meci echilibrat...dar Germania e mai buna

| Iulian03 explică (pentru Bonelush42O):

Sunt de de aceeasi parere cu tine

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Germania. Frumos jucat, as fi preferat sa bata Argentina dar cea mai buna echipa din seara aceasta a fost cea a Germaniei!

| Sn4k3 a răspuns:

Eu tineam cu Argentina. Au fost la fel de bune dar golul ala din minutul 113... Bravo ei! Sa vedem peste 4 anul ce o sa se mai intample.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un meci destul de frumos. Chiar daca n-au fost cine stie ce ocazii si Argentina s-a inchis destul de mult, a fost un meci placut.
Germania a castigat pe merit.
Inca ceva, Messi declarat balonul de aur? Serios? N-a miscat nimic.

| Iulian03 explică (pentru anonim_4396):

Intr-adevar,Messi s-a cam stins.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulian03):

Asta daca s-a aprins vreodatahappy
A jucat binisor de-a lungul comptetitiei, dar nu se ridica la ceea ce asteapta o lume intreaga de la el si nici nu a facut pentru Argentina ce a facut Maradona.

| AdrianaBacescu a răspuns:

A fost un meci frumos, dar nu am vazut pana la sfarsit, au jucat destul de bine

| Blamely a răspuns:

Germania merita victoria.