| carbit10 a întrebat:

Ce parere aveti despre a lua creatina si pirule despre dezvoltarea muschilor?

Răspuns Câştigător
| Q69 a răspuns:

Creatina in organism este eliberata de ficat
un surplus forteaza ficatul...in timp conscenitele sunt dramatice uneori
cel mai bine este sa citesti despre muschi si dupa o informare corecta sa decizi ce este bine pentru sanatatea ta
oric eprodus suplimenatr este rezultatul unui proces chimic
eu sunt pentru sport pe cale naturala
harana, odihana multa si hidratare

| carbit10 explică (pentru Q69):

Eu fac sala in mod natural fara alte pirule numa vream sa stiu ce cred oameni despre aceste suplimente daca mi sar merita sa ma apuc de ele sau nu mersi mult pentru raspuns

| Cosmin86 a răspuns (pentru carbit10):

Eu folosesc de la 16 ani si acum am 26 impliniti de curand si am o sanatate excelenta. Sunt doar niste suplimente alimentare.

Singurul lucru : cumpara de la firmele de calitate, nu porcarii ieftine si proaste

4 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Toata lumea cauta calea cea mai rapida prin care sa aiba o crestere
un muschi obtinut prin munca fara nimic artificial poate arata la fel si la 70 de ani

| SpaNu88 a răspuns (pentru Q69):

Care e logica?