| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Ce parere aveti despre acest program?
Luni: Spate,Biceps
Marti:Umeri,Triceps
Miercuritongueauza
Joi: Picioare,Biceps
Vineri: Piept, Triceps
Am pus bicepsul si tricepsul de 2 ori pentru ca bratele sunt partile mele deficitare

1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Ma, programul trebuie sa ti-l faci in asa fel sa te simti tu bine, sa astepti cu nerabdare zilele de antrenament si sa iubesti fiecare zi de antrenament nu sa fii ceva gen: ahh, azi e joi, picioare... baga-mi-as. Intelegi? Cu ce te ajuta pe tine ca-ti zic niste persoane, da frate e ok sau schimba, antrenamentul de vineri il faci luni si cel de joi vineri etc?