| extazyboy a întrebat:

Ce parere aveti despre batonul proteic fibrobar? Este bun pentru muschi? Eu vreau sa il folosesc pentru ca fac sala si vreau sa am muschi

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Muschii intr-adevar ii faci la sala.Dar batonul este ca o completare.Asa ca trage de fiare.Lasa batonul pe planul doi.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru darrio2007):

Batonul fiind un fel introdus in alimentatie se poate spune f clar ca alimentatie este pe primul loc iar sala e pe locul 2= Exercitiile 10% si alimentatia+odihna 90%.

| raluk27 a răspuns:

Este bun pentru slabit, pe post de gustare. Insa avand in vedere ca are aproximativ 200 cal si contine putine proteine, ma intoiesc ca te va ajuta sa pui masa musculara.

Răspuns utilizator avertizat
| cristif a răspuns:

Muschii nu-i faci din batoane, mai bine mananca covrigi.