| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre box? Este un sport prea dur si violent pentru o fata? Va place? Astept pareri.

8 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Mamaaaa...
Mie niciodata nu mi-au placut sporturile astea gen box, ressling(nu stiu cum se scrieblushing)etc.etc.
Eu una sunt mai feminina si mi se par prea,, baietesti'' k doar nu vrei sa ajungi ca alea pline de muschi de care se tem pana si barbatiibatting eyelashes
Insa daca tie iti place e alegerea ta
Baftahappy

| seby4music a răspuns:

E dur, dar daca iti place sa dai cu pumni e bun si pentru o fata.e un sport frumos, dar cand iti cara cineva pumni in moaca nu mai e chiar asa.bafta!

| qxeenbee a răspuns:

O fata e foarte eleganta, stilata, nu este potrivit acest sport pentru toate. E foarte potrivit pentru fetele mai "rele". Dupa mine, daca vrei sa folosesiti violenta pe cineva, eu mai mult as sugera Karate sau Taekwondo. Noroc, eu am invatat foarte bine din toate!winking

| qxeenbee a răspuns:

Nu este potrivit acest sport pentru toate fetele. E foarte potrivit pentru fetele mai "rele". Dupa mine, daca vrei sa folosesiti violenta pe cineva, eu mai mult as sugera Karate sau Taekwondo. Noroc, eu am invatat foarte bine din toate!winking

| lauryk5615 a răspuns:

Mie imi place boxul. nu mi se pare prea dur, adica daca tie iti place ce mai conteaza?

| AnduAlex a răspuns:

Mie imi place pentru ca sunt baiat si am practicat un an dar m-am lasatbig grin.Pentru o fata este un pic cam dur INVETI si dupa e foarte usor iti spun din experienta mea

| ALINN_4635 a răspuns:

Boxul este un sport dur pentru o fata, in box trebuie sa ai rezistenta si sa ai ambitie