| alexs99 a întrebat:

Ce parere aveti despre calificarea Romaniei la baraj?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Na acum ne bucuram, pacat insa ca Robben si Sneijder au califica Romania si nu Marica & co.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Nici macar mondiale nu au ajunswinking

Pa numai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-am calificat degeaba. E in zadar la ce adversari e posibil sa intalnim... Cu exceptia Greciei (dar nici lor nu le poti creea probleme mari) celelalte echipe par imposibil de trecut pentru o nationala ca a noastra. De Portugalia sau Suedia cel putin nici nu ai vrea sa auzi, dar apoi sa joci contra lor...

| Generalul a răspuns:

Nu va ajunge la mondiale, s-au chinuit sa bata Estonia, noroc cu Olanda care a jucat onorabil. Noi daca eram in locul lor am fi bagat rezervele...

| vangaelis a răspuns (pentru Generalul):

Teoretic rezervele erau mai bune laughing cel putin keseru, maxim tongue

| Deriol a răspuns:

Cum a fost si gluma aceea, Olanda nu ne va mai ajuta la barajlaughing, in orice caz indiferent de adversar trebuie sa dam tot ce avem mai bun si sa tratam meciul cu seriozitate.

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Ma bucur foarte mult

| NinelMessi10 a răspuns:

Nu cred ca o sa ajunga in mondiale!

| NeX a răspuns:

M-as bucura sa ajunga la mondiale dar nu prea cred. Daca intalnim Ucraina sau Grecia zic eu ca avem o sansa. Portugalia e iar o echipa grea dar nu imposibila si Croatia zic eu ca e peste Portugalia pentru ca Portugalia = Cristiano Ronaldo, daca nu e el nu joaca nimic