| ElGreco88 a întrebat:

Ce parere aveti despre Dymatize Super Mass Gainer 2.7kg? Cei care au folosit, sau stiu bine ce zic.Multumesc anticipat. FUnda

8 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Daca ai nevoie de un asemenea supliment inseamna ca esti ectomorf extrem. este bun

| ElGreco88 explică (pentru SpaNu88):

Am 1.87 si am 74 de kg fac sala de 10 11 luni! Are efecte adverse adica daca ma las de luat dupa 3 4 5 luni ce intampla?

| SpaNu88 a răspuns (pentru ElGreco88):

Daca ai o alimentatie slaba vei ajunge la aceeasi greutate, afecte adverse nu exista la suplimente

| ElGreco88 explică (pentru SpaNu88):

Adica daca incep sa administrez suplimentul respectiv la 74 de kg, il administrez 3 luni apoii nu il mai administrez ajung de unde am plecat? adica tot la 74?

| SpaNu88 a răspuns (pentru ElGreco88):

Nu, m-am exprimat eu gresit.

| ElGreco88 explică (pentru SpaNu88):

Spanu88 da add la id-ul danny. ftw18 ca sa vorbim putin daca vrei! 1 Multumesc anticipat