| tony28 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste proteine Dymatize Super Mass Gainer 2.7kg? Acord funda pentru un raspuns pertinent!

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alea nu sunt proteine, e un weight gainer bazat pe carbohidrati ( mult mai multi carbohidrati decat proteine ).

ce varsta, inaltime/greutate ai?

| tony28 explică (pentru Cosmin86):

16 ani, 1.78, 62 de kg si vreau sa mentionez ca m-am apucat recent de sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru tony28):

Http://www.megaproteine.ro/......ss-4-5-Kg/

Ala e mult mai bun, uita-te la compozitia nutritiva si compara-le sa vezi de ce.

Daca abia te-ai apucat, sa stii ca cele mai importnate proteine sunt cele din mancare ( carne, peste, branza, oua, lactate ), sa ai 4-5 mese pe zi si sa nu lipseasca proteina la nicio masa, fara asta nu faci nimic nici cu dymatize sau alte produse, le iei degeaba.

| tony28 explică (pentru Cosmin86):

Multumesc pentru sfaturi, apreciez!