| mihnea167 a întrebat:

Ce parere aveti despre echipa de handball feminin a Romaniei la Campionatul Mondial din Serbia?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

A ratat o şansă importantă, avea un culoar favorabil, putea ajunge cel puţin în finala mică.Nu pot să-mi explic acea cădere incredibilă de pe final, trebuie un suflu nou
la echipa naţională, un antrenor străin cu experienţă vastă în handbalul mare ar fi cea mai bună soluţie.
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!

| mihnea167 explică (pentru alexs99):

Acelasi lucru a patit si Norvegia cu Serbia, asta a fost ghinion pentru ca daca jucam din nou cu Polonia acum le batem la 9-10 goluri.