| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre mersul la sala cand e post? Este folositor sau e dinadins pentru ca mancarea e mai "saraca" sa zicem? Ce alimente recomandati daca, considerati ca e folositor?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are mersul la sala cu postul?
daca vrei o viata sanatoasa mananci sanatos fara sa te incurci in detalii religioase

| minrest a răspuns:

Cred ca doar daca ajunezi, adica nu mananci deloc, e bine sa eviti sala.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ce legatura ar avea "postul" cu mersul la sala?
Ca alimente consider ca este util un "mix" destul de bun : pasta de susan+miere+polen+alune+nuca, bine mixate in blender

| claudiuever a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ma refer ca daca tii post nu mananci carne si de astea ....si eram curios daca afecteaza dezvoltarea corpului mrg intelegi tu

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru claudiuever):

Pentru asta ti-am dat acel "mix"

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ce legatura ar avea "postul" cu mersul la sala?
Ca alimente consider ca este util un "mix" destul de bun : pasta de susan+miere+polen+alune+nuca+ciocolata neagra, bine mixate in blender