| Mediocre a întrebat:

Ce parere aveti despre `social media`?
Credeti ca are efecte negative sau pozitive asupra tinerilor?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Depinde de tineri.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună. Pozitive.

| ElaIliesi a răspuns:

Partea negativa la social media in randul tinerilor e cyber bullyingul, dar pe de alta parte amplifica si tot ce e bun in societate: comunicarea, cunoasterea, divertismentul. Skillurile de Social media ii vor ajuta apoi la angajare pe tinerii de azi: http://www.rezistenta-online.ro/......ocial.html

| DeeaMusicDeea a răspuns:

Buna,eu am 14 ani si da, cred ca are efecte asupra noastra dar in ziua de astazi orice este legat de tecnologie si nu se poate evita, sunt putini tineri care nu dau importanta tecnologiei si eu nu fa parte din ei happy