| Silwian a întrebat:

Ce părere aveți despre scandalul cu stadionul de la arcul de Triumf? Apropo cine l-a construit? Din bani publici da? Cheltuielile... întreținerea lui mă refer.O parte și din bani publici... Oare de ce se opun ce din Rugby ..ca FSb sa nu joace acolo?

2 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

UDMR vrea sa pună ghearele pe teren ca să facă ansamblu rezidențial.

| Manu-Ella_Manuela_1977 a răspuns:

De obicei devine galben nu rosu nisipul. Urinarea cu sânge (hematuria) prezenta sângelui în urina sugerează o problema renala dacă mergeți la un veterinar nu prea tz atunci poate va da sa ii puneți câteva picături de Urixin în bolul cu apa și scăpați ieftin 'în caz contrar toxinele de la rinichi pot bloca tractul urinar și după cu siguranță va fi mai costisitor.
Sa va fie cu folos?