| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre zumba?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Am făcut şi eu Zumba două luni de zile şi mi-a plăcut foarte mult. Deci am o părere bună.
Pa-pa.

| RAY explică (pentru Hydrangeaceae):

Ai slabit ceva? cat faceai pe zi?

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru RAY):

Stăteam o oră jumătate sau două în fiecare zi şi am slăbit cinci sau şase kilograme în prima lună şi vreo două sau trei în a doua lună.

| RAY explică (pentru Hydrangeaceae):

Cu ce dieta daca ai timp sa-mi spui?

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru RAY):

Niciodată nu am ţinut diete.
Nu mănânc grăsimi, prăjeli, dulciuri, băuturi acidulate şi pâine.
Mănânc grătar de pui, salată, supă, multe fructe şi legume.
În prezent merg la sală şi fac Aerobic, Pilates şi Tae Bo.
Seara merg fie la alergat, fie cu bicicleta aproximativ două ore.

| RAY explică (pentru Hydrangeaceae):

Avatarul e mortal sa stii, cate ore stai pe zi la sala si ce faci acolo?

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru RAY):

Îţi mulţumesc.
De luni până vineri stau câte două ore iar sâmbătă numai o oră.
Duminică nu merg deloc, însă după cum ţi-am zis, merg la alergat sau cu bicicleta.

8 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca e un mod de a te misca care te solicita, dar e in acelasi timp placut si antrenant.N-am incercat inca, dar imi doresc asta.

| RAY explică (pentru Mihaela1964):

Daca vrei isi dau 5 dvd gratis cu zumba