| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre zumba?

Răspuns Câştigător
| AnaidD a răspuns:

Zumba este un sport care lucreaza toate grupele de muschi. Deci si tonifiaza si slabeste^^

3 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Zumba? era jocul? a nu stai, ala era zumahappy.Am vrut sa merg la cateva lectii dar nu am putut face si dansurile alea si fotbal...si am ales fotbal.Sincer mie imi place daca nu mai faci alt sport ar trebui sa faci cateva lectii happy

| AnaidD a răspuns:

Este super.
Fac de un an zumba, si este foarte distactiv.
Te distrezi si arzi calorii in acelasi timp.Merita incercat.

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru AnaidD):

Si ai si slăbit plus masa musculară?

| AnaidD a răspuns (pentru Popescu_Roxana_1990):

Zumba este un sport care lucreaza toate grupele de muschi. Deci si tonifiaza si slabeste^^