| spidy a întrebat:

Ce parere aveti? http://xtremepowereu.net/rolan/
contine steroizi?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Dracu stie ce contine, nu e un produs avizat.

teoretic e oxid nitric.

Dar nu inteleg, daca vrei oxid nitric, de ce nu iei unul cunoscut DE TOATA LUMEA de ani de zile, gen no-explode de la BSN sau nano vapor de la muscletech?

| Wehes a răspuns (pentru Cosmin86):

Pentru ca el crede ca produsu ila e concetrat proteic.
Sincer, majoritatea care posteaza site-u asta aici, la pariu fac ca se uita doar la poze si vad ''marile'' progrese si gata le trebuie si lor. Nu stiu zau daca citeste cineva ce scrie pe acolo =]

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wehes):

Simplul fapt ca produsul ala arata pe unii care s-au "dublat" in 4 saptamani (evident, doar persoane ANONIME, niciun sportiv cunoscut ) arata ca e un produs de 2 bani, caruia i se face o reclama exagerata. Dar care prinde la multi

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Nu sunt steroizi, dar aia e o prostie de produs. Poze modificate si incarcate de acelasi utilizator.
Daca chiar iti trebuie un supliment, ia ceva calumea :
http://www.megaproteine.ro
Un Whey daca esti mezomorf.