| enonimox a întrebat:

Ce parere aveti de steroizi?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Cu aia is buni faci muschi

| Cosmin86 a răspuns (pentru BlitzLikeXd):

Serios? steroizii sunt buni? alt copil mic...

parere : foarte proasta, au prea multe efecte secundare

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Parere proasta, normal.

| boyboyplayboy99 a răspuns:

Nu lua, nu sunt buni pentru organism, plus ca ei creeaza dependenta intr-un fel sau altul sad

| CristianoRonaldo13 a răspuns:

O porcarie.Nu sunt buni pentru sanatate.

| brbrmacmac a răspuns:

Nu lua, o sa devii dependent + dupa ce ii opresti si nu mai faci nimic totul o sa se transforme in slanina.happy
Si oricum, sa nu ai impresia ca daca iei steroizi si nu faci sala ( sau macar acasa ) se fac muschi. Trebuie muncit.

| Cosmin86 a răspuns (pentru brbrmacmac):

"totul o sa se transforme in slanina", poate imi explici si mie CUM se transforma o celula de muschi intr-o celula de grasime

esti doar un copil mic, nu?