| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti folosi pe post de gantere, gen ceva de acasa?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Coșul de gunoi (golit des), aspiratorul la plimbat, covorul la bătut, t-ul la plimbare prin casa. Împuști 2 iepuri dintr-o lovitură

| Frank51 a răspuns:

Bidoane de 5l, eu fiind la tara folosesc busteni de 1m lungime am de la 5kg la 50kg, te las gratis daca vrei laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru Frank51):

Mmm, vin si eu daca e gratis!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Frank51):

Misto rau ce ai tu big grin

| siriusblack98 a răspuns:

Un ghiozdan vechi pe care il poti umple cu pungi cu nisip ori pachete de zahar/faina sau ce mai ai tu pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice.

| Adrian5575 a răspuns:

Iei un bidon de 5-6L si il umpli cu apa sau nisip.

| Anuket a răspuns:

Un bidon cu apă și mâner

| NarcisIfrim a răspuns:

Cel mai la indemana este un prosop si sa lucrezi cu greutatea corpului
apoi niste bidoane si un bat mai gros
poti lua niste cutii mai vechi de vopsea si le umpli cu ciment