| RAY a întrebat:

Cum poti face gantere acasa? m-am apucat de bodybeast dar n-am gantere, sunt incepator cu cat sa incep?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci cu sticle de apa, sau le umpli cu nisip, sare, orez etc.

| Certains a răspuns:

Pentru a face un corp asa cum vrei tu trebuie sa incepi de la 0 daca nu ai facut nimic pana acuma.
Uite ceva cu care sa incepi sa antrenezi putin corpu si e pentru acasa nu ai nevoie de mare lucru.
https://www.youtube.com/user/passion4profession/videos
Sa mananci zilnic la program si sa nu consumi fast food si lichide gen suc acidulat sau apa minerala.
O seara faina