| Celdrept a întrebat:

Ce rezultat vedeți la meciu dintre Rapid și Fcsb? Cine credeți ca câștiga? Egal nu prea vad între cele 2 echipe.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate fi orice rezultat, in sensul ca oricare echipa poate castiga sau sa fie egal.
Sper ca o sa castige Steaua (FCSB), probabil la 1 gol sau 2 goluri diferenta, asa ca s-ar putea cu 2-1, 3-1 sau 3-2.

| Celdrept explică (pentru Ioandelasal):

Sunt rapidist dar nu cred ca o sa câștige rapid mâine, maxim un egal dacă va scoate va fi ceva happy
Asa am eu o presimtire.

| Celdrept explică (pentru Ioandelasal):

Steaua oricum o sa câștige campionatul chiar dacă se vor înjumătăți punctele în player off.

| norisorulpufos a răspuns:

3-2 rapid