| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa am forta in picior am 14 ani, si vreau sa dau tare cu mingea vietii straight face, Am nevoie in afara de sala etc, exercitii fizice, big grin

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4kMbT8kml90
Un tutorial foarte bun despre cum sa sutezi corect, plasat si puternic.
O seara faina!

2 răspunsuri:
| Ene_Mihnea_1982 a răspuns:

Pai, ca sa faci muschi la picior ( depinde la care drept/stang) leaga-ti ceva greu de picior, de exemplu un saculet mic( sau o soseta) si alearga pe terenul de fottball in timp ce dai cu piciorul (de care ai legat soseta) si incepe asa... dupa 2-3 zile o sa simnti mingea usoara dupa ce dai soseta jos, si sutezi tare si tot asa, pune-ti ceva greu pe picior si stai pe spate si dai din picior in fata, in spate si... asa. FUNDA

| RyoRay a răspuns:

Pai, ca sa faci muschi la picior ( depinde la care drept/stang) leaga-ti ceva greu de picior, de exemplu un saculet mic( sau o soseta) si alearga pe terenul de fottball in timp ce dai cu piciorul in minge(de care ai legat soseta) si incepe asa... dupa 2-3 zile o sa simnti mingea usoara dupa ce dai soseta jos, si sutezi tare si tot asa, pune-ti ceva greu pe picior si stai pe spate si dai din picior in fata, in spate si... asa. FUNDA?