| Anonymus3000 a întrebat:

Cum sa fac sa dau mai tare in mingea de fotbal? La noi la antrenamente este o minge grea si nu prea pot sa dau in ea. Ce imi trebuie forta in picior? Daca da cum fac rost de forta si cum sa ma antrenez? A si app vreau sa invat sa dau si la tinta nu am tinta buna deloc cum sa fac sa am tinta foarte buna cu ce parte a piciorului sa dau etc etc dau funda

5 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Apleaca-te usor pe spate cand dai in minge, ai grija nu prea mult si cu tinta incearca sa dai ma mult cu "Shiretul". sper ca stii ce am zis bft

| Gamers a răspuns:

Intrebare ai scris ceva de genul la noi la intrenamente daca tu faci antrenamente la fotbal n-ar fi mai indicat sa iti intrebi antrenorul sau vreun coleg mai veteran in fotbal.

| Lavynyu a răspuns:

Forta o cumperi de la magazin happy

| cLaSiCoSkZ a răspuns:

Date vreo 2-3 metri pe spate tineti spatele drept apoi cand esti aproape sa loveste mingea icearca so lovesti cu (Siretul) iar despre tinta nu pra poti sa ai prea buna tinta cand tragi cu siretul incearca cand tragi la tinta so lovesti cu latul piciorului cu el ai cea mai buna tinta spec ca te-am ajutat BFT

| adrian_5094 a răspuns:

Dupa parerea mea problrma cu cu minge nu-i una greva daca este gre mai dai drumul la aer sau cumpara alta.si cu tinta ei bine tew uitii in acel loc in care vrei sa dai si apoi nu suti tare doar cat sa mearga.pentruasta ar treburi sa da cu partea lata a piciorului sau cu interiorul picioului.bine eu sper ca te-am ajutat si ca ti-am fost de folos. funda?thinking