| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iei proteine/creatina doar o perioada de timp?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Dupa acea perioada de timp muschii se vor lasa, si vei lua in greutate, si se va vedea destul de urat daca nu te intretii.

| anonim_4396 explică (pentru miTzuliK93):

Chiar daca nu las sala?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand am zis "daca nu te intretii" m-am referit si la faptul de a NU face sala. Deci, daca nu lasi sala, nu exista acest risc de care ti-am zis mai sus.

| anonim_4396 explică (pentru miTzuliK93):

Ok,mersi mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu chiar iei in serios ce sfaturi iti da un REDUS MINTAL?

Creatina = carne, peste
Proteina = aproape in orice aliment in afara de fructe

Deci si dupa ce nu mai iei suplimente, tu TOT IEI ZILNIC proteine + creatina ( ca doar nu stai nemancat ).

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu te lua dupa prostovanul ala. nu se lasa nimic. intri in regres muscular cum e normal si scazi in masa musculara. si cu si fara suplimente acelasi lucru. corpul nu are nevoie de muschi si intra in catabolism.

te iei dupa toti retardatii de pe internet. eu am luni operatie la mana si imi pune fixator extern, deci 6 luni pauza de sala si stau cu ghips pe mana de 1 luna, deci gata sala. diferenta? am scazut cam 0.5 cm la fiecare grupa musculara.