| slayshock1 a întrebat:

Ce se intampla daca imi lucrez bratele de 3 ori pe saptamana la sala?

Răspuns Câştigător
| Madalin01 a răspuns:

Eu zic sa le antrenezi luni si vineri sau sambata, pentru ca bratele le folosesti oricum, de exemplu impinsu la piept folosesti tricepsu, la spate folosesti biccepsul.

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

O sa pui muschi pe tine, in functie de exercitiile pe care le faci.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SkyPilot):

Vrei sa spui o sa puna PUTIN.

Cand te antrenezi des la o singura grupa, cresti LENT si PUTIN.

| Madalin01 a răspuns:

Da mai multe detalii, mai exact cum le antrenezi

| slayshock1 explică (pentru Madalin01):

Exercitiile normale pentru brate, banca scott..etc

| slayshock1 explică (pentru Madalin01):

Mersi fain

| slayshock1 explică (pentru Madalin01):

Si dupa parerea ta, vor creste mai repede asa?

| Madalin01 a răspuns (pentru slayshock1):

Sunt sigur ca da

| Madalin01 a răspuns (pentru slayshock1):

Eu zic sa le antrenezi luni si vineri sau sambata, pentru ca bratele le folosesti oricum, de exemplu impinsu la piept folosesti tricepsu, la spate folosesti biccepsul.