| Sergiu3210 a întrebat:

Ce se intampla daca te lasi de sala si de proteine(cam 1 an), dupa 8 luni (de sala si de proteine)?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De proteine NU ai cum sa te lasi, ca se gasesc in aproape toate alimentele. In cantitati mai mari se gasesc in carne, oua, branza, lactate, apoi in fasole/mazare/linte/naut si chiar si in nuci/caju/migdale.

Singura metoda sa te lasi de proteine e sa mananci doar salate (dar fara nuci, fasole, linte, etc.) si sa bei doar apa.

| siriusblack98 a răspuns:

Soarele va apune pentru ultima dată iar pământul își va schimba sensul de rotație. Nimic altceva nu se va întâmpla decât ce este logic. Vei pierde din forță, masă și rezistență. Bine, mari rezultate după 8 luni de sală indiferent că ai băgat sau nu proteine, nu sunt.

| aditimus a răspuns:

In cateva luni tot ce ai pus pe tine masa musculara va fi consumata de propriul organism mai ales ca el vede ca nu mai are nevoie de atata masa musculara.