| teamleader a întrebat:

Ce strategii de pariuri folositi? Care considerati ca sunt cele mai avantajoase?

4 răspunsuri:
| Skiller1997 a răspuns:

Cele mai avantajoase si norocoase sunt cele, pune pe echipa cu cota mai mica si nu pune multe

| teamleader explică (pentru Skiller1997):

Altfel spus, jucand pe Favoriti. De multe ori nu castiga mereu favoritii. Este bine sa nu pariezi pe multe meciuri (de preferat 2/3 M). Cred ca la fel de important este si strategia de recuperare a pierderilor daca si bineinteles ai una.

| Skiller1997 a răspuns:

Desigur succes la bilet

| teamleader explică (pentru Skiller1997):

Nu este chiar asa de simplu daca nu ai anumite strategii pe care sa le aplici functie de ceea ce urmaresti sa realizezi functie si de meciuri. Aici ma interesa parerile voastre.Nu se joaca la intamplare mizand numai pe noroc sau sansa. Inainte la pronosport din 13 M trebuia sa pui 11, 12 sau 13 M bune.La pariuri cred ca este altfel sa iti alegi 2 sau 3 meciuri si mizezi functie de cat doresti sa castigi si bineinteles cat iti permiti sa investesti sau in cel mai rau caz sa pierzi! Dar aplicand strategii....care sa iti permita sa fii pe plus fata de casele de pariuri.