| Laurrius a întrebat:

Ce supliment alimentar recomandati pentru nutrienti? Nu mananc nici fructe si nici legume si fac sala

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce treaba au fructele si legumele cu sala? Baga proteine, carbohidrati si grasimi sanatoase.

| Laurrius explică (pentru Cosmin86):

Pai si nutrienti?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Laurrius):

Pai ce-am zis eu mai sus nu contin nutrienti?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Raspunsul e in intrebare, ti l-ai dat singur dar crezi ca exista o solutie magica. Ai putea incerca niste shake-uri, dar tot e cazul sa mai halesti niste legume...

| Frank51 a răspuns:

Deci să înțeleg că nu bagi fibre deloc? Încă nu ai avut probleme la ieșire?

| Laurrius explică (pentru Frank51):

Ce probleme la iesire zici acolo fratica

| Frank51 a răspuns (pentru Laurrius):

Dacă nu mănânci fibre iese cu surprize în partea cealaltă laughing mă refer la căcuță.

Ca și supliment, dar nu se poate numi supliment și nici nu cred că ajută, vezi că sunt prafuri din astea de le bagi în apă și sunt 100% fibre(plante măcinate fin), dar sunt foarte concentrate și mai mult de 2 linguri nu poți băga.

Răspuns utilizator avertizat