| ionut2424 a întrebat:

Ce suplimente sau iau pentru masa musculara? Ceva care da rezultate

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suplimentele pentru masa musculara dau rezultate daca tu ai nutritia pusa la punct. In acest caz consideram ca ai nutritia "la zi".
Uite ce recomand: http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ Alege ce vrei. Toate-s bune de acolo.

| Wehes a răspuns:

Si ai vrea sa ghicim noi ce Inaltime ai, ce greutate, tip somatic, unde te antrenezi ( acasa sau la sala ) ce experienta ai, vrei sa le ghicim?!

| Marius1985 a răspuns:

Sal. Mie mi-a mers extrem de bine metadrolul: http://track.metadrol.pl/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 E cams cump dar este probabil cel mai bun supliment pe care il poti lua. Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Marius1985):

Tu mereu recomanzi doar asta laughing

mai incearca si altele, cum ar fi nitro tech hardcore de la muscletech

| TaviComplicat a răspuns:

Sarea.
Este cel mai bun aliment pentru masa musculara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TaviComplicat):

Esti prost!

| h4mh4m a răspuns:

Total Mass, dar degeaba iei suplimente daca nu faci exerciti Total Mass si creatina, si animal pack e bun, tine minte abdomen ca faci burta de la ele happy Gaze primele 2 saptamani

| ionut2424 explică:

Pai am 170, 70 kg, am m-ai facut putina sala inainte, si vreo 2 luni am facut sport acasa, am ceva masa musculara, dar nu mai vad rezultate, dar imi trebuie mai multa energie