| heroS a întrebat:

Ce Suplimente luati si vedeti ca are rezultate?

Vreau sa creasca foarte mult masa musculara.

( nu dati copy paste de pe orice de pe net)

Dau funDa!:*

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Despre suplimente care sa creasca masa musculara fara efort si exercitii nu am auzit dar daca nu faci decat sa le iei si sa dormi si sa te uiti la tv iti spun ca te vei ingrasa destul de mult

| heroS explică (pentru Baton):

Normal ca fac sala copile:\..doar nu crezi ca stau in casa si astept sa crescstraight face

| Ivanovicius a răspuns:

Suplimentele te ajuta, dar provoaca dependenta si daca le termini, revii la starea ta initiala de slabanog. Pe langa asta, costa. Mai bine ai o viata in care faci sport regulat. E mai bine si mai sanatos. Mult noroc!