| Steaua69 a întrebat:

Cea mai buna firma de ghete de fotbal?
As vrea sa cumpar o pereche de ghete (de buna calitate), pret 100 lei + o minge originala care variaza in jur de 50 de lei. Un link daca se poate (un raspuns cat mai repede). Multumesc.
Funda!

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

O minge originala 50 de lei? De firma? Niciodata, man. Cel putin, niciodata din magazin. Iar cu 100 de lei iti poti lua niste ghete originale doar la mana a doua, si nu noi...

Uita-te putin numai pe okazii ce preturi ar avea niste ghete la mana a doua Nike: http://www.okazii.ro/cautare/ghete+fotbal+nike+ieftine.html?autoc=write. Cu mult peste bugetul tau.

| LimonadaBaa a răspuns:

Pai cea ma buna firma de ghete, dupa parerea mea este Nike, dar nu cred ca are ghete la 100 de lei.