| dana78956 a întrebat:

Centura de slăbit ajuta la slabire?

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pe unii cica i-a ajutat pe altii nu.Dar aia care spun ca i-a ajutat au mai tinut si dieta, au facut poate si putin sport...deci cat a fost centura sau nu in procesul de slabire e greu de zis.Mie unu' mi se pare o tampenie inutila facuta doar sa pape banii si care lucreaza omul la nivel psihic.In sensul ca daca e sa slabeasca din cine stie ce motiv in acea perioada 1kg-2 va da vina pe centura si asa se duce vorba ca isi face efectul.

| DennisW a răspuns:

Maica-mea spune ca a ajutat-o. Daca spune ea, o cred. Altfel, nu prea imi pare plauzibil.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DennisW):

Ar fi slabit exact la fel si fara.

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Nu