| anonim_4396 a întrebat:

Ceva ieftin si bun pentru crestere masa musculara?

2 răspunsuri:
| Emerad a răspuns:

Depinde ce intelegi prin bun, sper ca nu te referi la steroizi.

Iti recomand shake-uri / batoane proteice de casa.

| NUTUU a răspuns:

Eu am luat asa ceva http://www.pro-nutrition.ro/products/Gfx8-.html ii bun la gust si intr-un an de zile daca tragi tare se vede masa pe tine. Nu inti recomand sa iei ceva ieftin ( si prost) ii corpul tau asa ca nu te juca. Eu am aruncat odata o galetuta pe care am dat cam 200 de ron pentru ca avea un gust oribil sa nu-ti mai zic ca dupa 10 min. dupa ce am luat astea proaste si organismu le respingea adica fugem repede la wc