| ThePoet a întrebat:

Cine credeți că va câștiga Euro 2012? Funda o va primi primul răspuns corect, odată ce s-a terminat deja finala.

Răspuns Câştigător
| CreakTudor a răspuns:

Spania.Cu siguranta.Imi dai funda la final? E pe primul loc in grupa.

| ThePoet explică (pentru CreakTudor):

Daca se adevereste, da, funda e a ta. Doar pentru ca e pe primul loc in grupa nu inseamna ca va castiga finala (daca va ajunge in finala, desigur).

10 răspunsuri:
| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Spania

| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Germania.

| CreakTudor a răspuns:

A castigat finala
si inca n-am primit funda.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Pai in concluzie, mai toate echipele sunt destul de bune si ar putea castiga dar cele mai mari sanse de castig le are Germania.

| ALEXWWE a răspuns:

Portugalia

| ALEXWWE a răspuns:

Spania

| ThePoet explică (pentru ALEXWWE):

Doar un raspuns se pune, adica primul tau raspuns. Nu incerca sa trisezi pentru ca e chiar aiurea, nu dau funda trisorilor.

| ALEXWWE a răspuns (pentru ThePoet):

Scuze am vrut sa sterg si nu stiam cum laughing ia in considerare doar Portugalia

| Marius2020 a răspuns:

Spania