| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

Cine credeti ca v-a castiga Bayern Sau Real.Eu Real.

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ii schingiuie Bayern de nu stiu cum ii mai cheama!

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru Drimmero):

GResit Real

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru Drimmero):

Intai uita-te cate meciuri au real madrid castigate cu bayern

| Drimmero a răspuns (pentru Gabriel_Bogdan_2001):

Istoria este irelevanta in acest moment,, lipseste Varane cu Bayern, pur si simplu vor fi macelariti madridistii... tu nu ai vazut cum joaca Real in La Liga? Se chinuie cu toti descultii campionatului/

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru Drimmero):

Cum zici dar bayern va fi umilita

| Drimmero a răspuns (pentru Gabriel_Bogdan_2001):

Nu prea cred, nu mai e Don Carlo la Real ca sa fie balanta in favoarea lui Real, trezeste-te la REALitate, Bayern va omoara

| Drimmero a răspuns (pentru Gabriel_Bogdan_2001):

Bayern conduce la meciuri directe in duelurile cu Real, asta o zice statistica,, nu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va merge
v-a mers

va castiga
v-a castigat.

| Betty12345678 a răspuns:

Buna.Nu stiu in ce masura te ajuta opinia noastra, mai ales in cazul in care aceste meciuri sunt aranjate anterior.Dar, daca tu tii cu Real, noi te sustinem si pe tine si pe ei.O zi buna!

| Drimmero a răspuns (pentru Betty12345678):

Meciuri aranjate in UCL in fazele superioare? Lasa fotbalul pentru altii...

| Betty12345678 a răspuns (pentru Drimmero):

Cu siguranta.o zi buna!

| MarsWave a răspuns:

Real Madrid, deoarece este mult mai buna ca Bayern.