| danik134 a întrebat:

Cine credeti ca va cistiga balonul de aur 2013?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă nu-mi place mie de el ca persoană. Da, frustrări tipic româneşti, nu mă pot dezice de ele. laughing Asta e, trebuie să recunosc şi eu că în ultimele luni a jucat foarte bine. Şi partea bună a lucrurilor ar fi că n-am mai văzut de multă vreme un meci din campionatul Germaniei, în special cele ale lui Bayern, că zic mulţi că Ribery şi Robben ar fi printre cei mai în formă jucători în momentul actual, deci mai bine că nu i-am prea văzut jucând că doar mă minunam de câtă prostie au unii când îl ridică atâta în slăvi pe Cronaldo.

Concluzie: nu trebuia să mă întrebi " de ce? ". laughing

9 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cristiano Ronaldo.

| Ibrahimovic a răspuns:

CR7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldo sau Ibrahimovic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cronaldo, din păcate.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce "din pacate"?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi se pare normal ca un jucator de la Bayern sa castige Balonul de Aur.
Acest trofeu se da unui singur jucator, deci i se recunosc meritele sale individuale. Robben si Ribery si-au luat trofeele cu echipa. Toata echipa are meritul pentru aceste trofee. E randul portughezului. Fara indoiala merita sa castige Balonul de Aur anul acesta.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ti-o spun cu ura, dar laughing esti unul din cei mai ciudati useri pe care i-am vazut pe acest site. laughing Asta in sensul bun al cuvantului!
Am mai vazut la tine replica asta si mi se pare destul de ciudata. Asadar, "de ce " o folosesti? rolling on the floor))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Fiindcă nu-mi place mie de el ca persoană. Da, frustrări tipic româneşti, nu mă pot dezice de ele. laughing Asta e, trebuie să recunosc şi eu că în ultimele luni a jucat foarte bine. Şi partea bună a lucrurilor ar fi că n-am mai văzut de multă vreme un meci din campionatul Germaniei, în special cele ale lui Bayern, că zic mulţi că Ribery şi Robben ar fi printre cei mai în formă jucători în momentul actual, deci mai bine că nu i-am prea văzut jucând că doar mă minunam de câtă prostie au unii când îl ridică atâta în slăvi pe Cronaldo.

Concluzie: nu trebuia să mă întrebi " de ce? ". laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CR7

| Ionita_Gigi_1998 a răspuns:

CR7 se stie