| vadeniuc93 a întrebat:

Cine imi lasa si mie un ciclu DANABOL + PCT... dar folosit de el nu din auzite de la prieteni sau de pe net. Multumesc!

2 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Danabol simplu... nu ii vad rostu. Fortezi ficatu si rinichi degeaba!
Dupa acest ciclu nu ramai cu mare lucru, in mare parte doar apa pe care o elimini apoi.
Incearca un ciclu clasic de testosteron+danabol...

| Marius96 a răspuns:

Este o prostie sa iei steroizii!
Acum crezi ca esti mai smecher ca iei steroizi, sau ca vei lua?
O sa regreti momentul in care ai luat steroizii cu varf si indesat.
Acum sa fim seriosii tu chiar crezi ca vei gasi pe site-ul asta asa multi utilizatori de steroizi? :O
Hai las-o balta, eu zic sa te gandeti mai bine inainte sa-ti distrugi viatawinking