| valentin_1647 a întrebat:

Cine imi poate sfatui niste exercitii pentru marirea muschilor de la stiti

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cel mai bun exercitiu este impins cu haltera in plan orizontal.
Dupa, mai incluzi fluturari cu gantere in plan orizontal, in plan inclinat si la scripete.
4 serii a cate 8-9 repetari fiecare e de ajuns, la scripete bagi 15-20 de repetari

| TreiSurori a răspuns:

De la ce?

| valentin_1647 explică (pentru TreiSurori):

De la piept

| cristimx a răspuns (pentru valentin_1647):

In special " flotarii "... Funda?

| cristimx a răspuns:

Pai de la ce sa maresti? oricum ridica gantere, flotari(asta e important), genoflexiuni, abdomene, orice e bine...