| Triple3XH a întrebat:

Stiti niste exercitii pentru dezvoltarea muschilor pieptului?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Simonaaaaa a răspuns:

Flotarile sunt cele mai bune si uite aici un program foarte bun http://taebospecial.ro/ele/ptsani/pentrusani.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai la indemana exercitii pentru dezvoltarea pieptului(si nu numai), sunt flotarile.Incepe usor, cu 15-20/zi si avanseaza treptat la 70-80/zi,poate chiar ceva mai multe, daca consideri ca e cazul, numarul de repetari propuse de mine fiind doar orientativ.Ideal ar fi sa faci si o pauza de 1-2 zile pe saptamana(in weekend, spre exemplu). Succes.

| 3xp3rtu a răspuns:

Parerea mea ar fi ca intai ar trebui sate duci la o sala de fitness unde gasesti un instructor care iti poate da sfaturi, sau daca vrei sa te antrenezi singuri fa ridicari cu halterele.Eu am incercat si a mers