| mosw a întrebat:

Cine imi recomanda niste exercitii doar cu ajutorul corpulu, fara sala?(in afara de:flotari, genoflexiuni si tractiuni la bara)mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Mersul pe role este ceva ce e si un exercitiu bun si e si fun... o pereche de role decente nu costa mult in ziua de azi si daca ai unde (i.e. un parc) merita happy

| mosw explică (pentru angelicsin):

Nu imi plac rolele, nu st prea sigurewinking

| angelicsin a răspuns (pentru mosw):

Echipament de protectie laughing sau daca nu i-ati o banda de alergat happy

4 răspunsuri:
| simonik080 a răspuns:

Uita-te pe youtube si gasesti acolo exercitii de aerobic, zumba :-p

| tpu12345 a răspuns:

Forfecari, moara si incearca sa joci fotbal baschet si vole