| Koss01 a întrebat:

Cine stie cum se joaca la pariuri sportive, ce trebuie sa faci sa pui la sistem

Răspuns Câştigător
| LuFacs a răspuns:

Pariurile sistem vă permit dintr-o singură mutare să puneţi pariuri multiple cu toate combinaţiile posibile ale evenimentelor selectate pe biletul de joc. Dacă pronosticaţi corect toate evenimentele, atunci veţi câştiga toate pariurile multiple; dacă intuiţi corect câteva din ele, aveţi şansa de a câştiga unele din pariurile multiple de pe biletul de joc. Tipul de pariu sistem depinde de numărul de selecţii de pe biletul respectiv. De exemplu, dacă aveţi 5 selecţii, vi se va da posibilitatea să puneţi: un pariu multiplu (conţinând cele 5 selecţii); 10 duble (fiecare dintre ele conţinând o combinaţie diferită de 2 selecţii, sau 2 linii), 10 triple (10 combinaţii a câte 3 selecţii, sau 3 linii) şi 5 combinaţii a 4 selecţii (sau 4 linii). Când alegeţi să puneţi 10 $ pe cele 10 duble, aceasta înseamnă că cei 10 $ sunt puşi pe fiecare dublă din acest pariu sistem.