| Robert061992 a întrebat:

Stie cineva ce este acela un sistem de joc la pariuri sportive? Cum se joaca in sistem?
Explicati-mi si mie sau lasati-mi mailu prin mesaj sa va contactez pentruu informatii.
Va multumesc.

1 răspuns:
| Landied a răspuns:

De exemplu daca ai jucat 5 meciuri la pariuri si pui sistem unu, sistem unu inseamna ca poti sa pierzi unul, daca pui sistem doi, poti sa pierzi doua si tot castigi biletul, dar cu cat pui mai mult sistem, cu atat scade mai mult castigul.