| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cum se joaca Sistem la Pariuri Sportive!?

8 răspunsuri:
| Lauramee a răspuns:

Pai dupa ce faci biletul... apare jos sistem sau fix si alegi sistem

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Lauramee):

Îmi poți explica pas cu pas mai exact ..Nu am prea înțeles!? Mulțumesc frumos!

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Lauramee):

Nu poți pune de exemplu ca din 30 meciuri câștigi 25 și dacă câștigi cele 25 de meciuri. Biletul e verde adica câștigător biletul!?

| Lauramee a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Depinde ce aplicatie ai in telefon ca poate sa difere.Eu la superbet la finalul biletului apare optiunea sistem sau fix, alegi sistem si alegi daca ai 10 meciuri si crezi ca 5 ies sigur alegi 5/10 si tot asa...dar se diminueaza cu mult castigul si da e castigator biletul daca ai cel putin 5 castigate..si iti apare acolo la final de bilet cat castigi

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Lauramee):

Contează și ce meciuri din cele 10? Sau nu are nici un fel de importanță chestia asta!?

| Lauramee a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Da poti alege si ce meciuri sa iasa si ve nu, este optiune si pentru asta ori alegi aleatoriu care sa iasa gen 5 din 10, aici la optiunea asta nu conteaza care ies si care nu, sa iasa 5, aia conteaza.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Lauramee):

Este adevărat ca la Sistem merg maxim 16 meciuri (combinații?!)

| Lauramee a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Depinde dar cam asa