| xcristix a întrebat:

Cine stie marele secret de slabit? eu mai sar coarda alerg, dar n deocamdata nu mai pot pentru 3 luni ca a venit iarna.mananc destul de putin:dimineata un mic sendvis la ora 10 sau 11 la scoala mananc un mar, si mai mananc la 2 cand vin de la scoala ciorba, supa, orez etc. dar putin si maxim 1 felie de paine, iar seara cateodata cartofi prajiti dar o sa mananc doar un mar sau orice fruct. ce sport sa fac pentru a arde multe calorii? oare daca fac ceva muschii o sa slabesc? ca am auzit ca muschii maresc viteza meabolismului

1 răspuns:
| Oanyy97 a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu cred ca exista un SECRET incearca sa dansezi, orice dans, coboara si urca trepte (scari), si iarna nu ar trebui sa te opreasca din a face sportwinking